Przyjdź z rodziną, aby wspólnie odkrywać otaczający nas świat w nieznany dotąd sposób!

Zostań częścią załogi Stacji Kosmicznej, poznaj układ planetarny i doświadcz stanu nieważkości

Przenieś się do niezgłębionej dżungli lub na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia

Ocean Rift

Zanurkuj na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia. Ocean Rift to pierwszy na świecie wodny park safari VR. Eksploruj żywy podwodny świat pełen życia, w tym delfiny, rekiny, orki, żółwie, węże morskie, promienie, manaty, lwy morskie, wieloryby, a nawet dinozaury!

Titans of Space

Podróżuj po kosmosie, poznaj najciekawsze fakty Układu Słonecznego, zostań członkiem załogi Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i doświadcz stanu nieważkości! To wszystko wraz z narracją i komentarzem naszej kadry.

Machu Picchu

Odwiedź z nami najdalsze zakątki świata, zanurzając się w świecie wirtualnej rzeczywistości. Zobacz takie cuda świata jak Taj Mahal, Koloseum, Operę w Sydney, wodospady Niagara i wiele innych. Jeśli chcesz zwiedzić wybrane miejsce bez konieczności wielogodzinnej podróży, wystarczy zarezerwować to doświadczenie i odwiedzić nasz salon.

Nature Trek

Przenieś się na sawannę i stań oko w oko z lwami, zebrami, żyrafami czy afrykańskimi słoniami. Steruj pogodą, kontroluj noc lub kształtuj swój własny świat. Doświadcz życia dzikich zwierząt w ich naturalnym środowisku. 

Malowanie i rzeźbienie w VR

Namaluj i twórz przestrzenne obiekty w świecie VR – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia! Po co malować na kartce w 2D jak można robić to w 3D? 

Malowanie w VR to nie tylko przyjemna rozrywka, ale przede wszystkim aplikacja, która rozwija zdolności plastyczne, motoryczne oraz kreatywność dzieci i młodzieży.

Mission:ISS

Wybierz się w podróż na orbitę i doświadcz życia na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! W tej nagrodzonej nagrodą Emmy symulacji naucz się poruszać i pracować w stanie nieważkości za pomocą kontrolerów. Zadokuj kapsułę kosmiczną, wybierz się na spacer kosmiczny i pozwól prawdziwym astronautom NASA poprowadzić Cię po ISS za pomocą pouczających filmów i zdjęć.

Jeśli chcesz ustalić szczegóły oferty albo dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty