Edukacja VR

Przyjdź z rodziną, aby wspólnie odkrywać otaczający nas świat w nieznany dotąd sposób!

Zostań częścią załogi Stacji Kosmicznej, poznaj układ planetarny i doświadcz stanu nieważkości

Przenieś się do niezgłębionej dżungli lub na dno oceanu i poznaj żyjące tam stworzenia

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Zorganizuj wieczór kawalerski w salonie wirtualnej rzeczywistości. Do dyspozycji wszystkie stanowiska. Zawody, konkursy i wiele więcej atrakcji.

Before z przyjaciółmi

Z paczką przyjaciół wybieracie się na imprezę? Rozpocznijcie zabawę w salonie wirtualnej rzeczywistości. Do dyspozycji wszystkie stanowiska i liczne rozgrywki w trybie multiplayer.

VR Fitness

VR fitness to aktywność nowej generacji, podczas której przenosimy się do wirtualnego świata. Ale bez obaw, wciąż ćwiczymy w realu i spalamy mnóstwo prawdziwych, a nie tylko wirtualnych kalorii! Sprawdź, czym są zajęcia VR Fitness i poznaj ich możliwości.

Po prostu graj!

Wolisz działać w pojedynkę? Znajdzie się też coś dla samotnych wilków! W naszej ofercie znajduje się mnóstwo aplikacji i gier umożliwiających rozgrywkę w trybie dla pojedynczego gracza. Oferujemy strzelanki, gry przygodowe, logiczne, zręcznościowe, symulacyjne czy muzyczne, a także wiele innych!

Urodziny dla najmłodszych

Nasze salon wirtualnej rzeczywistości to idealne miejsce na organizację imprezy urodzinowej Twojego dziecka. W naszym lokalu, pod nadzorem doświadczonego personelu, możesz zorganizować imprezę dla dzieci w wieku powyżej 9 roku życia.

Warsztaty Gravitrax

Wejdź do świata grawitacji i sprawdź, czy potrafisz skonstruować ścieżkę pełną przeszkód!

Klocki Gravitrax to system modułowy, który jest niezastąpiony do zbudowania pełnych akcji torów ukazujących wpływ praw fizyki na przedmioty wokół. Za pomocą elementów konstrukcyjnych, dołączonych do zestawu, zbuduj tor Gravitrax dla kulki i obserwuj jak działa fizyka.

Warsztaty Robotyki

Przyszłość to roboty, komputery i automatyzacja. Wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych zajęć z robotyki i programowania dla dzieci. Wprowadzą one Twoją pociechę w niezwykły świat nowoczesnych technologii i futurystycznych maszyn. To idealny sposób, by zaszczepić w dziecku pasję, która zostanie z nim do końca życia.

Warsztaty Kodowania dla Najmłodszych

Kodowanie w łagodny i przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji. Stopniowo oswajamy dzieci z nowymi pojęciami, które stają się dla dzieci bardziej zrozumiałe i pozytywnie kojarzone, bo programowanie może być świetną zabawą. Zapoznaj się z naszą ofertą!